Regional Settings

The price for this currency is subject to change with foreign exchange rate.

Mahruse Cousins Helva & Tahin

Turkey - Icel - Mersin

  • Business Type: Trading Company, Manufacturer
  • Company Legal Name: ابناء عم مهروسة
  • Company Sector: Food & Beverages
  • Registered Year: 1918
  • Total No. Employees: 5 - 10 People
  • Main Products: Tahini - Halva

Company Info

Registered Company Name Mahruse Cousins Helva & Tahin
Company Sector Food & Beverages
Registered Year 1918
Total No. Employees 5 - 10 People
Main Products Tahini - Halva

Contact Person

. Sales Manager.

Company Address Turkey Icel - Mersin Çilek mah. 138 cad. No 3/A Akdeniz / Mersin / Turkey

Contact Details

Mobile
Phone 5526500100
Find us on
Address Icel - Mersin  
Çilek mah. 138 cad. No 3/A Akdeniz / Mersin / Turkey

Turkey

Description

1918 yılında Halep şehrinde küçük bir aile şirketi olarak kurulan Mashrousa Cousins ​​Company, bugün helva ve tahin üretiminde Ortadoğu'nun önde gelen firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. daha seçkin ürünler.

Sağlıklı ve seçkin ürünlerimizin harika lezzeti ile sağlık şartlarına ve uluslararası kaliteye bağlı kalarak kalite ve özgünlüğü koruyarak helva ve tahin yapıyoruz.

Suriye pazarında bir kuzen püresi şirketinin kuruluşundan bu yana 100 yılı aşkın bir süredir şirket, susamın saflaştırılması ve soyulması için en son teknolojileri ve en iyilerini kullanarak otantik helva tadıyla Arap tüketicisine ulaşmak için çeşitli yollar arıyor. yüksek saflık, harika tat, yumuşaklık ve uyum ürününü garanti eden hammadde türleri.

2015 yılında gelişme ve genişleme hedefiyle Türkiye'de ilk helva üretimi yapan Suriye fabrikası olduk ve ürünlerimizi geliştirmek için çok çalışıyor ve ürünlerimizi her Arap evinin sofrasında her zaman ilk sırada yapmak için çalışıyoruz ve biz geçmişin güzel anılarının günümüze eşlik etmesi için ürünlerin Suriye lezzetini ve orijinal lezzetini değiştirmemeye çalıştı.

Ve Allah'a şükürler olsun ki, ürünlerimiz artık İsveç, Norveç, Almanya, Belçika, Rusya, Rusya ve diğer bazı ülkelerde bulunduğundan, yurtdışında genel olarak Avrupa, Körfez ve Arap ülkelerinde de bir iz bırakabildik.